Recent Posts

Archive

Tags

,,Džiaugiamės, kad esi“

Gruodžio 7-osios vakarą Nevarėnų kultūros centre vyko renginys, skirtas Nevarėnų miestelio ir jo aplinkinių kaimų 2018 metų įvykių apžvalgai, „Džiaugiamės , kad esi“. Šio renginio metu buvo padėkota nevarėniškiams ir jiems prijaučiantiems žmonėms už gražius, prasmingus šių metų darbus.

Už Nevarėnų vardo garsinimą respublikoje padėkos skulptūrėlės „Džiaugiamės, kad esi“ įteiktos:

Pirmoji padėka, skirta Lietuvos šimtmečiui paminėti projektas „Alsuoja šimtmečio dvasia“. Šio projekto metu galėjome atgaivinti , papildyti ir naujai užrašyti Nevarėnų miestelio istoriją.

Antroji padėka „Mano žalioji palangė 2018“, skirta Nevarėnų pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupei.

Iš 820 darbų šis darbas, respublikos mastu sulaukė itin gausaus palaikymo, todėl tapo viena iš 30-ties laureatų bei Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro „Facebook“ paskyros lankytojų išrinkta gražiausia palange. Organizatorė Živilė Mizgerienė.

Trečioji, ketvirtoji ir penktoji . Už meno mėgėjų kolektyvų: jaunių tautinių šokių, kaimo kapelos „Šmukšt“, mėgėjų teatro „Žibintas“ dalyvavimą šimtmečio pasaulio lietuvių dainų šventėje „Vardan tos“.

Šeštoji padėka Astai Rimkienei už kūrybines idėjas renginyje „Anykščių glėbyje“, kurioje Telšių rajono Mitkaičių kaimo bendruomenės sukurtas floristinis kilimas nuskynė laurus. Cituojame ,,nevarėniškė Asta Rimkienė sukurtą kilimą pavadino „Iš močiutės skrynios“. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad šį nuostabų autentišką raštą iš senos nertos servetėlės Asta sugebėjo panaudoti floristiniam kilimui“, – sakė Mitkaičių bendruomenės pirmininkė Augenija Gecevičienė.

Septintoji padėka Nevarėnų seniūnijai. Už nacionalinio Lietuvos seniūnijų konkurso „Valstybę kuriame mes“ pasiekimus ir seniūnijoje nuveiktų darbų pristatymus.( Šį projektą iniciavo Kultūros ministerija.) Trečio turo atrankoje tapus nominante. Seniūnė Vilma Šakienė.

Tokios pat padėkos įteiktos Nevarėnų kultūros centro renginių rėmėjams:

UAB ,,Arys ir ko,, direktoriui Algirdui Ariui

UAB „Žimpra‘ direktoriui Pranui Žimkui

UAB ,,Medila,, direktoriui Linui Rakščiui

UAB Baltijos mineralinių vandenų „Tiche“ kompanijos direktorei Ingai Stankutei

Kavinės ,,Klevas‘‘ savininkei Aidai Kavaliauskienei

Privatiems asmenims:

Almantui Lukavičiui; Evelinai ir Tadui Diržininkams; Stanislovui Grigalauskui; Renginių fotografei Almai Zubavičiutei; Žemaitijos televizijos operatoriui Algirdui Šimkevičiui.

Nevarėnų kultūros centro padėkos raštai įteikti geros valios žmonėms, kurie savo buvimu ar reikiamu momentu, suteikdami pagalbą darbuose, organizuojant įvairius renginius būna visada šalia ir ištiesia gerumo ranką.

Zitai Kikilienei; Laimai ir Virginijui Zubavičiams; Adomui Jonkui; Edvardui Pronckui

už išmintingą žodį, parapijos klebonui Aloyzui Žygaičiui

Nevarėnų bendruomenės „Ratas“ padėkos raštai įteikti:

Už iniciatyvą ir paramą prisidedant prie Nevarėnų miestelio gyventojų laisvalaikio užimtumo gerinimo, sportinėje veikloje.

Vaidotui Aukštakiui, Žilvinui Aukštakiui, Leonidui Jegorovui, Petrui Ronkiui.

2018 metų Nevarėnų naujienos:

Kultūros centro direktoriaus Albino Šmukštos iniciatyva, kompozitorius A. Raudonikis, teksto autoriaus St. Žlibinas sukurė himną skirtą Nevarėnams.

2018 metais Įsikūrė įmonės:

UAB „Sėkmės uola“

Kavinė ,,Klevas’’

UAB ,,Valdonex’’

Kitos apžvalgos:

Išrinktas naujas seniūnaitis- Raimondas Ramančauskas.

Atvyko gyventi 9 naujakurių šeimos.

Aktyvūs visuomenininkai Irena ir Silvijus Tendziagolskiai atšventė auksines vestuves.

Nevarėnų bendruomenė „Ratas“ nariai šiais metais lankėsi Lenkijos respublikoje: Gdansko ir Kwydzeno miestuose.

Vakaro eigoje buvo paskelbta Lietuvos respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuojama akcija „Knygų Kalėdos“. Nevarėnų miestelio bibliotekininkių prašymas iki 2019 m. sausio 6 dienos dovanoti knygas, kurias perskaitėte ir galite pasidalyti su kitais.

Renginyje lankėsi seimo narys Valentinas Bukauskas. Susirinkusiuosius sveikino su artėjančiomis didžiosiomis metų šventėmis, o rajono meras Petras Kuizinas visiems gavusiems padėkos simbolius dovanojo gėles.

Renginį „Džiaugiamės , kad esi“ paįvairino Skuodo rajono kultūros centro Daukšių filialo vokalinis moterų ansamblis „Svaja“ vadovė Kristina Petrauskienė, iliuzionistas iš Kelmės Rolandas Kančauskas stebino stebuklais, kurių mes visi laukiame artėjant šv. Kalėdoms.